Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Vlkanová
Továrenská 1
97631

Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,22 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- mzdové ohodnotenie, včítane motivačnej zložky mzdy 940,- € brutto
- možnosť zvýšenia mzdy po zaškolení
- 13., 14. plat
- perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť stravovania vo firemnej reštaurácii
- sociálny program

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,22 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Logistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
- Preberá diely a materiál od dodávateľov a z výroby, uskladňuje ich a vedie evidenciu o prijatých výrobkoch, dbá o úplnosť zásielok z hľadiska sprievodnej dokumentácie
- Stará sa o účelné, prehľadné a bezpečné uloženie dielov a materiálov v sklade materiálu podľa zásady: prvý dnu - prvý von /FIFO/
- Kontroluje dodané a vydané množstvá materiálu - vážením, počítaním, atď.
- Zodpovedá za presnú evidenciu príjmu a výdaju materiálu
- Jednotlivé pohyby eviduje prostredníctvom PC
- Vykonáva výdaj dielov a materiálov na jednotlivé strediská podľa požiadaviek
- Vykonáva nakládku a vykládku materiálu
- Vykonáva inventarizáciu dielov a materiálov v sklade materiálu
- Zabezpečuje poriadok a čistotu „ v“ a „pred“ skladom materiálu a prístreškom
- Zodpovedá za zverený manipulačný prostriedok a stará sa o bežnú údržbu, čistotu a účelné využitie zverených manipulačných prostriedkov

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

- platné osvedčenie na vedenie vysokozdvižného vozíka
- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť znášať vysoké požiadavky na kvalitu práce

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)