Hlavný účtovník/hlavná účtovníčka

30.09.2020 Národné rehabilitačné centrum

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Zvolen
Kováčová
Sládkovičova 1
96237

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Hlavný účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1150 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- kvalitný adaptačný program a zaškolenie
- stabilná pracovná pozícia v príjemnom pracovnom prostredí
- pravidelný finančný príjem
- podpora vzdelávania v uvedenom odbore

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1150 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 2. 2021

Dátum pridania ponuky:
8. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
- komplexné spracovanie a vedenie agendy podvojného účtovníctva príspevkovej organizácie (v súlade s platným Zákonom o rozpočtových pravidlách verejnej správy, Zákonom o účtovníctve a Zákonom o štátnej pokladnici),
- konečné spracovanie a zúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, bankových, pokladničných a interných dokladov,
- zostavovanie komplexnej účtovnej závierky a konsolidovanej účtovnej závierky,
- vypracovávanie výkazov o hospodárení, účtovných výkazov a príslušných daňových priznaní,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov a stanovených harmonogramov voči štátnemu rozpočtu a nadriadeným orgánom.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- podvojné účtovníctvo - expert
- profesionálne znalosti z oblasti účtovníctva, daňovníctva a obchodnej dokumentácie,
- využívanie výpočtovej techniky pri bežných kancelárskych prácach (MS Word, Excel, e-mail, internet),
- zodpovednosť a lojalita

Uprednostňujeme uchádzačov s praxou v štátnej správe, resp. štátnej príspevkovej organizácii.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení žiadostí kontaktujeme len uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť