Práca v sklade v Senci

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník, Zásobovač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozície:
1 ) MHE I – picking, práca s ručným scanerom, NZV – práca na nízkozdvižnom vozíku (čelný vozík, LLOP), nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie, odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.

2) MHE II – práca na retráku + LLOP, práca s ručným scanerom, práca v sklade, zaskladňovanie a vyskladňovanie

3) VAS I – vykládka, nakládka kamiónov ručným paletovým vozíkom, prípadne upratovanie linky a ukladanie paliet, balenie

Ponúkaný plat

824 - 927 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 ) MHE I – picking, práca s ručným scanerom, NZV – práca na nízkozdvižnom vozíku
Mzda: hodinová mzda - 5,05€/hod brutto / 824,-€/

2) MHE II – práca na retráku + LLOP
Mzda: hodinová mzda - 5,69€/hod brutto / 927,-€/

3) VAS I – vykládka, nakládka kamiónov ručným paletovým vozíkom
Mzda: hodinová mzda - 3,56€/hod brutto / 580,-€/

• Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• príplatok za nadčas + 40% priemernej mzdy
+ príplatky nočný víkendový, št. sviatok podľa Zákonníka práce
Stravné lístky 3,83€ v plnej výške bez zrážky zo mzdy
PODMIENKA ČISTÝ REGISTER TRESTOV !
Práca na 3 zmeny / 8h

Benefity a ďalšie výhody

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zdarma z jednotlivých zastávok:
- Šaľa-Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Čierny Brod, Nový Dvor, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec
- Dunajská Streda, Vieska, Holice, Blatná na Ostrove, Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľova pri Senci
- Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné
UBYTOVANIE - ZADARMO

Zamestnanecké výhody, benefity
Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Viac informácií a priama registrácia:
+421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno