custom-banner

Technik údržby s vyhláškou a so skúsenosťami z automotive a vstrekolismi

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 EUR
    (od 1 300 EUR + odmeny + zmenné bonusy nad rámec zákona, letný a zimný bonus)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a popredného TIER 1 automotive dodávateľa obsadzujeme pozíciu Technik udržby.

Náplň práce:

- prediktívna a preventívna údržba
- údržba, inštalácia a opravy elektrických slaboprúdových rozvodov, ich súčastí a zariadení
- diagnostikovanie závad, opravy strojov a zariadení, nastavovanie a preverovanie ich funkčnosti za cieľom minimalizovať prestoje
- evidencia porúch, opráv a prevádzkových stavov strojov a zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

- letný a zimný finančný bonus
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- príspevok na stravovanie sa v závodnej jedálni

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

- oprávnenie podľa § 22 vyhlášky 508/2009
- skúsenosti s prácou v oblasti mechanickej a elektrickej údržby
- skúsenosti so vstrekolismi
- ovládanie princípov pneumatiky, hydrauliky
- orientácia v technickej dokumentácií

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou