SQA Engineer (Ref. č.: PR/022863)

25.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1800 € brutto, navýšenie mzdy podľa predošlých skúsenosti, spoločnosť je otvorená dohode
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi
* audit u dodávateľov
* navrhovanie nápravných opatrení k zmene
* príprava reportov a hodnotenie dodávateľov
* zodpovednosť za optimalizáciu procesu kvality vo výrobe
* technická podpora pri vyhľadávaní nových dodávateľov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru
* predošlé skúsenosti na pozícii min. 2 roky
* Anglický jazyk minimálna úroveň B2
* znalosť nástrojov kvality
* znalosť noriem ISO9001, 14001
* komunikatívnosť
* samostantosť