Riaditeľ / Riaditeľka DSS a zariadenie pre seniorov Rača

okres Bratislava
Bratislava-Rača
Pri vinohradoch 267
83106

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 12. 2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 12. 2020

Dátum pridania ponuky:
7. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

SamosprávaSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:inzercia

Náplň (druh) práce
• riadiť, organizovať a kontrolovať činnosť zariadenia s cieľom zabezpečiť plynulú prevádzku v zmysle platných právnych noriem;
• vykonávať analytickú činnosť v súvislosti s návrhom plánu a rozpočtu riadenia;
• analyzovať a vyhodnocovať hospodárenie s rozpočtovými prostriedkami zariadenia;
• vykonávať priebežnú a predbežnú kontrolu hospodárenia s verejnými prostriedkami;
• zodpovedať za dodržiavanie počtu zamestnancov a mzdových prostriedkov, investičných a neinvestičných výdavkov;
• vykonávať práce vo verejnom záujme súvisiace s poskytovaním sociálnej služby v zariadení sociálnych služieb, uzatváranie zmluvy o poskytovaní sociálnej služby fyzickej osobe, uzatváranie dodatkov k zmluve o poskytovaní sociálnej služby fyzickej osobe v prípade zmeny skutočností, ktoré sú predmetom zmluvy o poskytovaní sociálnej služby

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Ponúkaný plat: od 1.800,- € (odmeňovanie sa realizuje v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov)

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú (po splnení zákonného predpokladu, ktorým je vymenovanie Zastupiteľstvom BSK podľa § 11 ods. 2 písmeno h) zákona č. 302/2001 Z. z. o samosprávnych krajoch zmena pracovného pomeru na dobu neurčitú)

Vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa humanitného, ekonomického alebo právneho zamerania

Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Požadovaná prax: minimálne 3 roky riadiacej praxe alebo 5 rokov práce v zariadení sociálnych služieb

Ďalšie požiadavky na uchádzača:

• písomne predložiť Koncepciu efektívneho riadenia Domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov Rača, Pri vinohradoch 267, 831 06 Bratislava (v max. rozsahu 4 strán);
• znalosť legislatívy z oblasti poskytovania sociálnych služieb a rozpočtových pravidiel verejnej správy;
• všeobecný prehľad;
• organizačné, manažérske a komunikatívne zručnosti;
• schopnosť viesť pracovný tím a motivovať podriadených zamestnancov;
• bezúhonnosť.

Zoznam požadovaných dokladov:

• doklad o dosiahnutom vzdelaní (overená kópia);
• profesijný životopis s uvedením referencie;
• výpis z registra trestov - nie starší ako tri mesiace;
• Koncepcia efektívneho riadenia Domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov Rača, Pri vinohradoch 267, 831 06 Bratislava (v max. rozsahu 4 strán).

Osobitné ustanovenie:

Požadované doklady je potrebné doručiť do podateľne Úradu Bratislavského samosprávneho kraja, Sabinovská 16, 820 05 Bratislava do 30.09.2020. Obálku s materiálmi označiť „Výberové konanie – Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača, Pri vinohradoch 267, 831 06 Bratislava“ Neotvárať !
Na osobný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí splnia stanovené podmienky.