Advokátsky koncipient

09.10.2020 Sidor a partneri, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Hlohovec
Hlohovec
Železničná 4/A
92001

Typ pracovnej ponuky: Právo a legislatíva; Advokátsky koncipient, Právnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- odborne náročná práca podporujúca profesionálny rast
- priestor pre sebarealizáciu
- zaujímavá, kreatívna a veľmi rozmanitá právna prax zabezpečujúca široké odborné skúsenosti a prípravu na advokátske povolanie,
- prax a tímová práca v mladom dynamickom kolektíve
- pravidelné prehodnocovanie odmeňovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:1. 10. 2020Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, prosím zašlite Vás životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenú v kontaktných údajoch tohto inzerátu.

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky, alebo e-mailom.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania písomnou formou.

Náplň (druh) práce
- príprava právnej agendy, vypracovávanie právnych dokumentov
- riešenie právnych úloh v rôznych právnych odvetviach
- koncipovanie listov, zmlúv, žalôb, vyjadrení, právnych stanovísk a rozborov
- zastupovanie v konaniach na súdoch a orgánoch verejnej moci
- kontrola a pripomienkovanie právnych dokumentov
- účasť na rokovaniach a komunikácia s klientmi
- vyhľadávanie informácií a judikatúry
- vykonávanie pracovných úloh podľa pokynov zamestnávateľa

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- vhodné pre zodpovednú a spoľahlivú osobnosť, ktorá má skutočný záujem venovať sa právu a advokátskej praxi
- vysoké pracovné tempo
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- kreatívny, ambiciózny a zároveň lojálny typ
- odolnosť voči stresu, spoľahlivosť
- flexibilita, pracovitosť a schopnosť rýchlo sa učiť
- chuť vzdelávať sa a napredovať