custom-banner

Manipulant - operátor logistiky v Bratislave, ubytovanie zabezpečené

24.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava Devínska Nová ves
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór, Logistik, Skladník, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 848 - 848 EUR
- osobné ohodnotenie 0 - 20 % zo základnej mzdy brutto
- nočný príplatok 1,333 €/hod
- poobedný príplatok 0,40 €/hod
- príplatok za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok podľa Zákonníka práce
- dochádzkový bonus 50 €/ mesačne

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vychystávanie dielov podľa objednávok a ich vizuálna kontrola. Ukladanie pripravených dielov do komisionálného vozíka.

Iné výhody:

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky 3,83 €
- možnosť týždenných záloh
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
Ubytovanie zabezpečené : zrážka pre zamestnanca 1,70 eur/noc

Informácie pre uchádzača:

Video k pracovnej pozícii:

Viac informácií
+421 915 663 240

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Alena Galčíková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240