R&D consultant senior

27.09.2020 SmarTech Solutions SK, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
1. mája 11
91101

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Marketing, reklama, PR; Konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Trvalý pracovný pomer
- Ročný plat s odmenami až 24.000 EUR brutto (podľa skúseností, schopností a výkonnosti)
- V prípade dlhodobej spolupráce pravidelný 13. a 14. plat
- Príspevok na III. pilier
- Príspevok na dochádzanie
- Kompletné zaškolenie do problematiky superodpočtu
- Zabezpečenie ďalších medziodborových školení a vzdelávania
- Možnosť home office
- Pružná pracovná doba
- Práca v spoločensky zodpovednej spoločnosti
- Príjemné pracovisko v Trenčíne v mladom kolektíve

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)ElektrotechnikaIT a telekomunikácieVeda a výskum

Náplň (druh) práce
- Technicko-ekonomická analýza inovačných projektov v slovenských priemyselných podnikoch
- Identifikácia projektov výskumu a vývoja
- Nastavenie projektovej dokumentácie
- Kalkulácia nákladov vynaložených na identifikované projekty
- Tvorba technických popisov k projektom výskumu a vývoja v slovenskom jazyku
- Podpora pri obhajobe projektov pri finančných kontrolách
- Legislatívna podpora zákazníkom pri implementácií superodpočtu nákladov na výskum a vývoj
- Služobné cesty k zákazníkom v rámci SR

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 14:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Technická a aplikovaná chémia

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Výhodou uchádzačov sú skúsenosti s výskumom a vývojom, EÚ fondmi, dotáciami, štrukturálnymi fondmi alebo s ochranou duševného vlastníctva.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SmarTech Solutions SK, s.r.o.
1. mája 173/11
91101 Trenčín
Slovensko
Tel: +421948309727