Obsluha CNC strojov (frézar)

07.09.2020 Nemak Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ladomerská Vieska
Banskobystrický kraj; okres Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: Frézár, sústružník, Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1300 EUR
zahŕňa v sebe: základná mzda (661 € - 855 €) + príplatky + prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 30.10.2020
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• obsluha 3 a 5 -osích frézovacích CNC strojov (nutná prax)
• samostatné čítanie výkresovej dokumentácie
• ovládanie riadiaceho systému Heidenhain TNC 530/640, Sinumerik (výhodou)

Iné výhody:

• 13. a 14. plat
• odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 100 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Svoju žiadosť spolu so životopisom posielajte na email alebo na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska. Prípadne vyplňte osobne žiadosť na recepcií spoločnosti Nemak Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

• prax v oblasti výroby a údržby zlievárenského náradia
• prax s inými strojnými zariadeniami (sústruh konvenčný / CNC, rovinná brúska,
horizontálna fréza / vyvŕtavačka)
• spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, práca v tíme
• práca v nepretržitom pracovnom režime