Fyzioterapeut - PLK Centrál

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Jelačičova 7, 821 08 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Fyzioterapeut

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

vykonávanie odbornej a špecializovanej pracovnej činnosti v rozsahu získaného vzdelania v ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta
samostatné alebo pod dohľadom realizované výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

880 - 928 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 15.10.2020

Termín ukončenia výberového konania

29.9.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

◦ Samostatnosť, zodpovednosť
◦ Komunikatívnosť
◦ Schopnosť riešiť efektívne kritické situácie
◦ Pro-klientský prístup
◦ Oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno