custom-banner

HĽADÁME OPERÁTORKY A OPERÁTOROV VÝROBY - VÝROBA SVETLOMETOV V TRENČÍNE! Práca vhodná pre ženy!!! Stabilný príjem a istoty! Pošlite nám svoj životopis!!!

22.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trenčiansky kraj; Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, Považská Bystrica, Púchov, okres Trenčín; Ilava, Nová Dubnica, Nové Mesto nad Váhom, Trenčianske Teplice, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 623 EUR/mesiac 623€ + 20% variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky a iné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca operátora výroby zahŕňa obsluhu strojov a zariadení - práca v takte na montážnej linke. Na linkách sa vyrábajú a montujú diely a kompletné svetlomety. Nasledujúcou fázou je čistenie, kontrola a balenie hotových výrobkov.

Pracovná ponuka je s kompletným zaučením na pracovnú pozíciu.

Iné výhody:

- základná mzda 623€ + s 20% príplatkom
- príplatky za nočné zmeny, nadčasy
- 13. a 14. plat
- príplatok za 4-zmenný režim
- odmena za odporučenie zamestnanca
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (teamleader, skladník, nastavovač, kontrolór kvality...)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- doprava ZDAMA v rámci Trenčína a z Bánoviec nad Bebravou
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení exekúcií

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo 0948942345. Každý uchádzač bude kontaktovaný, za prejavený záujem vopred ĎAKUJEME.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Hľadáme zručných a skúsených operátorov/operátorky so skvelou motorikou prstov, dobrým zrakom, ochotných sa učiť, spoľahlivých a zodpovedných.