Hľadáme UX dizajnéra so záujmom práce na živnosť (Ref. č.: PR/022847)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Hodinová sadzba minimálne od 15€ na hodinu, následne v záležitosti od skúseností
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

* Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta, ktorý je SZČO, alebo má vlastnú spoločnosť, ktorý sa popri svojich projektoch dokáže venovať tejto pozícií na 25 až 50% podľa dohody a vyťaženia.
* Náš klient je tiež otvorený nápadom zo strany uchádzačov na spoluprácu.
* Náplň práce:
* Práca v prostredí Bootstrap, konkrétne s CSS, HTML a jQuery
* Návrh dizajnu produktov a služieb, ktorý privedie zákazníka k stanovenému cieľu bez problémov
* Zmapovanie a návrh na zmeny v existujúcej desktopovej aplikácie Ex-PRICE do užívateľsky prívetivej formy
* Zameranie na cieľového užívateľa, jeho potreby, ciele a technické zručnosti
* Starostlivosť o vizualizáciu produktu

Všeobecne požadované znalosti:

* Skúsenosti s UX Dizajnom
* Programovacie zručnosti (jQuery, html, css, javascript) ovládanie Bootstrap
* Skúsenosti s úpravou vizualizácie aplikácií
* Prítomnosť v kancelárií v priemere 1-2 dni v týždni

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno