Zvárači MAG - *Nemecko* /ubytovanie, nemecká pracovná zmluva/ možný termín nástupu 17.5.2021

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Zámočník, Zvárač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných zváračov MAG do Nemecka.
Práca na nemeckú pracovnú zmluvu!

Náplň práce:
obsluha prevádzkových a zvaracích robotov + kontrola výrobkov a ručné dozvarovanie.

Ubytovanie je vybavené firmou, hradené do prvej výplaty firmou a následne odpočítané z výplaty. Po prvej výplate si už zamestnanec hradí ubytovanie sám. Ubytovanie je jedna izba, dvaja na izbe cca od 17€ - 21 € / deň, kuchynka k dispozícii, wi-fi, práčka.

Zamestnanec dostáva tiež po prvom odpracovanom týždni zálohu 100 € týždenne do prvej výplaty, ktorá bude tiež z výplaty odpočítaná.

Dopravu si hradí zamestnanec - nutné vlastné auto /na prepravu z ubytovania na pracovisko/.

Ponúkaný plat

2580 EUR

Upresnenie platových podmienok

11,50,- E/hodina x 169 = 1.943,50 € Brutto = 1.400,06 € Netto
169 x 7,- E = 1.183 € Netto

40 hodín týždenne...
Spolu mesačne 2.583,06 Netto - cca. 600 € ubytovanie = 1.983,06 netto/mesiac

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

Znalosť nemeckého jazyka min. A2, pri partii dvoch pracovníkoch, stačí ak jeden ovláda NJ na úrovni A1.

Potrebné platné certifikáty zváranie.

Vlastné auto nutné.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie