Práca na 2 zmeny v elektro-priemysle Nitra, Nástup IHNEĎ /ubytovanie, doprava zabezpečená

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Dolné Hony Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby sa podieľa na výrobnom procese LCD Televíznych zariadení.
• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce

Ponúkaný plat

735 EUR

Upresnenie platových podmienok

735 EUR
Operátor výroby - začiatočník - 4,66€/hod.brutto
Operátor výroby 2 - 4,91€/hod.brutto
Operátor výroby 3 - 5,35€/hod.brutto

Mzda: základný plat 702 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 50€ . Po skúšobnej dobe plat do výšky 924 € /základ 774€ / + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce pre zamestnancov mimo NR

Zamestnanci z NR obdržia MHD čipovú kartu - mesačník, ktorý môžu využívať nielen na cestu do/z práce ale aj na súkromné účely.

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené v prípade potreby ubytovanie aj DOPRAVA do/z práce.

pracovná zmluva

- BEZPLATNÁ právna poradňa

- BEZÚROČNÉ MIKRO-pôžičky

- zabezpečené stravovanie na pracovisku

- sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov

- teambuildingové aktivity pre zamestnancov

- pomoc pri riešení exekúcií

- možnosť čerpania záloh

- celodenná starostlivosť koordinátorom

- zabezpečené ubytovanie a doprava

Informácie pre uchádzača:

Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.

Termín nástupu do práce

od 4.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno