custom-banner

Operátor vo výrobe

01.03.2021 Nemak Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ladomerská Vieska
Banskobystrický kraj; Okres Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1060 - 1450 EUR
zahŕňa v sebe: základná mzda (613 - 883 €) + príplatky + prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte prácu v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti? Využite príležitosť a dajte nám o sebe vedieť.

Ponúkame prácu pre operátorov výroby na rôzne oddelenia:

- jadrovňa
- odlievanie
- CNC a finálne operácie
- sekundárne operácie
- logistika
- nástrojáreň
- údržba
- kvalita

Benefity a ďalšie výhody:

• 13. a 14. plat
• odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 120 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Svoju žiadosť spolu so životopisom posielajte na email alebo poštou na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska.
Prípadne vyplňte osobne žiadosť na recepcií spoločnosti Nemak Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• ochota pracovať na zmeny
• manuálna zručnosť
• technické myslenie