custom-banner

Hľadáme operátorov výroby na výrobu autosedačiek!! Mzda až 995 Eur!!! Pracuj v stabilnej firme, doprava a ubytovanie zadarmo!!!

19.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Bardejov; Gabčíkovo, Holíč, Lučenec, Prievidza, Sabinov, Tisovec, Trstená, Turzovka
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 Eur + výkonnostný bonus až 130 Eur + bonus za dochádzku až 100 Eur
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby - pracovná pozícia zahŕňa obsluhu montážnych liniek v trojzmennej prevádzke. Ide o kompletizáciu sedačiek do automobilov. Pracuje sa s konštrukciou, ktorá sa poťahuje látkou alebo koženkou. Autosedačky sú následne kontrolované kontrolou kvality.

Iné výhody:

Výkonnostný bonus až 130 Eur
Dochádzkový bonus až 100 Eur
Zabezpečená doprava ZADARMO z miest okolia Trnavy!!!
Ubytovanie v Trnave Zadarmo!!!
Práca v čistom, nehlučnom prostredí
Možnosť čerpania záloh!!!
Stabilné zamestnanie
Pravidelný príjem

Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať alebo zaslať životopis. Pracovná ponuka sa nachádza vo Voderadoch ( pri meste Trnava )

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Prax vo výrobe aspoň 1 rok
Samostatnosť
Flexibilita
Zručnosť
Motivácia, chuť pracovať
Dochvíľnosť
Max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov!!