Operátor výroby - výroba počítačov - práca vhodná aj pre páry s ubytovaním zdarma

20.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kutná Hora ČR
Česká republika, Slovenská republika; Bratislavský kraj, Královohradecký kraj, Stredočeský kraj; Bratislava, Košice, Senec, okres Senica; Hlohovec
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 19350 CZK
19 350 Kč + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte jednoduchú a zároveň zaujímavú prácu? Získajte zamestnanie u lídra vo výrobe elektroniky. Zarábajte vďaka zaujímavej práci aj bez predošlej praxe!

montáž komponentov na výrobnej linke v elektrotechnickom priemysle
fyzická kontrola množstva materiálu
testovanie počítačových serverov

Iné výhody:

Práca vhodná pre ženy, mužov aj páry ženy
Ubytovanie ZDARMA
Doprava ZDARMA
Výkonnostné bonusy
Starostlivosť koordinátora
Prax v medzinárodnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce: Kutná Hora ČR

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

zodpovednosť
práca na 12 hod. zmeny
gramotnosť