Manažér fotovoltických elektrární

09.10.2020 PPA Power DS s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Sládkovičova 47
97405

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Prácu v úspešnej spoločnosti s možnosťou osobného a profesného rastu so zaujímavým motivačným finančným ohodnotením. K dispozícii dostanete notebook a služobný mobilný telefón. Aktívne podporujeme vzdelávanie zamestnancov odbornými školeniami ale aj štúdiom cudzích jazykov. Poskytujeme stravné lístky a širokú škálu benefitov holdingu PPA CONTROLL a.s., ktorými podporujeme rovnováhu medzi prácou a relaxom. http://www.ppa.sk/benefity/

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
Ak si komunikatívny, flexibilný, samostatný a máš profesionálne vystupovanie ponúkame ti atraktívnu prácu v oblasti energetiky.
Náplň práce:
- manažment výstavby nových obnoviteľných zdrojov energie (fotovoltika)
- zavádzanie elektromobility, budovanie nabíjacích staníc
- komplexná správa a prevádzkovanie zdrojov na výrobu elektrickej energie
- plánovanie a vykonávanie odstávky zdrojov na výrobu elektrickej energie
- evidencia zariadení a vykonaných prác na zariadeniach
- evidencia a zabezpečovanie výkonu potrebných revíznych a servisných
činnosti podľa plánovaného harmonogramu
- vykonávať plánované a operatívne servisné zásahy na zverených
zariadeniach
- vykonávať profylaktické činnosti zariadení zdrojov na výrobu elektrickej
energie
- držanie pohotovosti zdrojov na výrobu elektrickej energie
- zaznamenávať dáta, informácie a vytvárať hlásenia o poruchách zdrojov na
výrobu elektrickej energie
- vykonávať kontroly meracích zariadení na odberných miestach, riešenie
reklamácií, odpájanie odberných miest.
- zaznamenávať dáta a informácie o demontovaných a namontovaných
elektromeroch a spínacích prístrojoch.
- vykonávať fyzické a diaľkové odpočty z meraniel, evidencia stavov do IT
systémov spoločnosti
- dát a príprava rôznych administratívnych dokumentov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore elektroenergetika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - vysoká
  • AutoCAD - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení prácu v stabilnej spoločnosti.Pokiaľ sa k nám chceš pridať, nesmú ti chýbať nasledovné znalosti:
- odborná spôsobilosť podľa § 22 Vyhl. č 508/2009 nad 1000V je výhodou.
technické myslenie
- znalosť technických noriem NN/VN zariadení
- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
- veľmi dobré organizačné a koordinačné schopnosti
- obchodné a ekonomické vedomosti - výhodou

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť