custom-banner

Vodič VZV * NITRA * /s možnosťou ubytovania/

23.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 813 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v LOGISTIKE pre vodičov VZV v Nitre!

NÁSTUP IHNEĎ!!

Náplň práce: VZV - práca na vysokozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie , odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.

Mzda a jej zložky:
hodinová mzda 4,99€/ brutto t.j. 813€/mesiac brutto
+ variabilná zložka mzdy:
- mesačný Výkonnostný bonus - do výšky 10%
- nadčasový Bonus /2-4 Eura /h, ak bude v mesiaci viac ako 15h

+ nočný príplatok, víkendový príplatok, príplatok za št. sviatok podľa Zákonníka práce
+ príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy

Doprava v rámci Nitry a okolia prostredníctvom MHD alebo individuálna.
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 30,- E/ mesiac

Zmennosť: 3 -zmenná prevádzka
• ranná 06:00 – 14:00 hod.
• poobedná 14:00 – 22:00 hod.
• nočná 22:00 – 06:00 hod.

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

V prípade potreby možnosť ubytovania ZADARMO.

Požiadavky na zamestnanca:
Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA!
Požiadavka na spôsobilosť:
- na prácu na VZV
- na prácu v noci
- na prácu s bremenami

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Iné výhody:

práca na pracovnú zmluvu
možnosť ubytovania zadarmo
týždenné zálohy 50 E
bezplatná právna poradňa
bezúročné mikropôžičky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie