custom-banner

Skladový operátor / VZV /aj bez oprávnenia na VZV/ *NITRA* možnosť ubytovania ZADARMO

28.07.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Nitra
Pozícia / odvetvie: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 844 EUR
844 € + mesačný bonus 10% (84,40 €) + príspevok na dopravu (30 €). Celková mzda je 958,40 € brutto bez nočných príplatkov, nadčasov, iných mimoriadnych odmien.
Plus zákonné príplatky.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v LOGISTIKE pre vodičov VZV v Nitre!

NÁSTUP 2.8.2021, 5.8.2021
Pozícia vhodnejšia pre chlapov.

Mzda Brutto:

Náplň práce:
• Manuálna práca v bezpečnom a modernom prostredí skladu s použitím moderných zariadení - skener, prípadne NZV alebo VZV
• Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu
• Spolupráca s kolegami v dynamickom tíme
• Spracovávanie potrebnej dokumentácie

Doprava individuálna / MHD.
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 30,- E/ mesiac
Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!
Možnosť ubytovania ZADARMO
Zmennosť: 3 -zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca:
Čistý REGISTER TRESTOV - PODMIENKA!

Požiadavka na spôsobilosť:
- na prácu na VZV
- na prácu v noci
- na prácu s bremenami

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Benefity a ďalšie výhody:

práca na pracovnú zmluvu
možnosť ubytovania zadarmo
týždenné zálohy
bezplatná právna poradňa
bezúročné mikropôžičky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie