Vodiči NZV, VZV - * SENEC * /možnosť ubytovania, zmluvná doprava z okolia/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozície:
1 ) MHE I – picking, práca s ručným scanerom, NZV – práca na nízkozdvižnom vozíku (čelný vozík, LLOP), nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, štítkovanie, prebaľovanie, odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.

Mzda: hodinová mzda - 5,05€/hod brutto / 824,-€/
• Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• príplatok za nadčas + 40% priemernej mzdy
+ príplatky nočný víkendový, št. sviatok podľa Zákonníka práce

2) MHE II – práca na retráku + LLOP, práca s ručným scanerom, práca v sklade, zaskladňovanie a vyskladňovanie

Mzda: hodinová mzda - 5,69€/hod brutto / 927,-€/

3) VAS I – vykládka, nakládka kamiónov ručným paletovým vozíkom, prípadne upratovanie linky a ukladanie paliet, balenie

Mzda: hodinová mzda - 3,56€/hod brutto / 580,-€/

Stravné lístky vo výške 3,83€ v plnej výške bez zrážky zo mzdy
PODMIENKA ČISTÝ REGISTER TRESTOV !

Práca na 3 zmeny / 8h

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená zdarma z jednotlivých zastávok:
- Šaľa-Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Čierny Brod, Nový Dvor, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec
- Dunajská Streda, Vieska, Holice, Blatná na Ostrove, Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľova pri Senci
- Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné

v prípade potreby UBYTOVANIE - ZADARMO

kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Ponúkaný plat

700 - 1000 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie