Operátorka výroby v Námestove - šička! ( V areáli PUNCH)

24.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Areál Punch
Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Krajčír, šička, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,30 EUR/hod.
- Základná mzda 4,30€ + príplatky a bonusy
- Každoročné navyšovanie základnej mzdy
- Vianočný a letný bonus (50%)
- Výplata 15. deň v mesiaci
- Istota stabilného príjmu
- Priemerná mzda 850€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Už si doma šil na šijacom stroji? Baví Ťa šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v Námestove areál Punch!
Tvojou prácou bude:
- Manipulácia s materiálom textilnej výroby
- Šitie komponentov do výrobku
- Vizuálna kontrola ušitých dielov
- Skúsenosť s priemyselným šitím je veľkou výhodou, nie však podmienkou

Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni!

Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;)
Práca je v modernom a čistom prostredí

Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ...

Čo ešte viac?
Už len reagovať alebo si zavolať.

Iné výhody:

Starostlivosť koordinátora
Zabezpečenie lekárskej prehliadky
Stabilné zamestnanie so stabilným príjmom
Možnosť prejsť do kmeňa
Výplatný termín 15 dňa v mesiaci

Informácie pre uchádzača:

Ak máš záujem neváhaj a kontaktuj nás alebo pošli životopis

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Manuálna zručnosť
Dôslednosť
Pozornosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť