custom-banner

NENÁROČNÁ PRÁCA PRE OPERÁTOROV VÝROBY S PLATOM AŽ 1000€ V HLOHOVCI!! UBYTOVANIE ZDARMA!!

21.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Partizánske, Ružomberok, okres Spišská Nová Ves; Kežmarok, Sereď
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 735€ + 131€ bonus + nočné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktuálne obsadzujeme viaceré pracovné pozície, ktorých náplňou práce sú činnosti smerujúce k výrobe hotového nárazníka, to znamená:
- Vykladanie a nakladanie dopravníkov
- Vizuálna kontrola vyrobených dielov
- Odmasťovanie, stieranie, lakovanie, leštenie vyrobených dielov
- Montáž

Iné výhody:

- Príležitosti pre kariérny rozvoj
- v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (od 735€)
- Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus (131€)
- Nočné príplatky (50-100€)
- Ostatné zákonné príplatky
- Odmeny vyplácané polročne
- Odmena za dobré nápady
- Príspevok na dopravu
- Ubytovanie ZDARMA
- Pravidelné ZÁLOHY
- Pomoc s exekúciami

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis alebo volajte na tel. čislo 0948 193 824.

Všetci kandidáti budú kontaktovaní.

Za prejavený záujem vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav