custom-banner

Personálny konzultant / Recruiter so srbským jazykom

27.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Paulínska 20, Trnava
Automobilová 1, Trnava

Trnava; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Personálny konzultant, Recruiter, špecialista výberov
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,00 EUR/hod.
4 euro/h. + prémie a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, polovičný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyhľadávanie zamestnancov zo zahraničia .
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
- testovanie kandidátov, vybavenie na OCP prechodného pobytu pre cudzincov
- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie
- komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.

Iné výhody:

- firemný PC a telefón k dispozícii
- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa s možnosťou extra odmien za prekročenie mesačných cieľov
- mladý a dynamický kolektív
- plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR
-možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Prax na pozícii personalista, koordinátor ľudských zdrojov, recruiter je VÝHODOU

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Srbský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Parkhomenko
Račianska 96, Bratislava, 831 02, Slovenská republika
Tel: +421948093872