Čašník/čašníčka - nástup ihneď

07.09.2020 Rastlinná od A po Z, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Martin
M. R. Štefánika 24A
03601

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,20 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca v mladom, pozitívne naladenom kolektíve, chutné jedlo (strava), adekvátne zaškolenie, zamestnanecké zľavy, príjemné pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, teambuilding akcie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,20 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
1. 9. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:10. 9. 2020Informácie pre záujemcu:V prípade, že máte záujem a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím životopis (v prípade vášho súhlasu aj s fotografiou).

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
- Príjemné a profesionálne vystupovanie.
- Prijímanie objednávok od zákazníkov a obsluha.
- Dodržiavanie hygienických štandardov a udržiavanie čistoty na pracovisku.
- Obsluha pokladne a hmotná zodpovednosť, vykonávanie dennej uzávierky.
- Upratovacie práce na pracovisku (napr. skla, stolov, podlahy).
- Kontrola kvality surovín za barom.
- Komunikácia s kuchyňou.
- Obsluha strojov za barom.
- Práca samostatne aj v tíme.
- Pracujeme aj v soboty.

Sme za férový prístup a vyžadujeme zodpovednosť a spoľahlivosť.
Personál adekvátne zaškolíme.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 10:00
do 19:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Chuť a schopnosť pracovať s ľuďmi. Šikovnosť - manuálna zručnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilita, pozitívny prístup, prozákaznícky prístup, kreativita, nekonfliktnosť, priateľskosť.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • pozornosť
  • predstavivosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Rastlinná od A po Z, s. r. o.
Turčianske Kľačany 153
03861 Turčianske Kľačany
Slovensko