custom-banner

Operátor výroby autosedačiek, LOZORNO (okr Malacky), ubytovanie zabezpečené, týždenné zálohy

01.03.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Lozorno okr Malacky
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Stupava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 789 EUR
Priemerná mzda od 1100 do 1200 € brutto
Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
• Základná mzda 767,42€/ brutto/ mesiac prvých 6 mesiacov
• Základná mzda 834,30/ brutto/ mesiac od 7 mesiaca
• Základná mzda 948,41€/ brutto/ mesiac od 13 mesiaca
• Osobné ohodnotenie 0-150/ brutto/ mesiac -
• Poobedný príplatok 0,30€/ brutto / hod
• Nočná príplatok v zmysle zákonníka práce
• Sobota príplatok v zmysle zákonníka práce
• Nedeľa príplatok v zmysle zákonníka práce
• Štátny sviatok + 100% z priemernej mzdy
• Nadčas + 25% z priemernej mzdy
• Stravné lístky v hodnote 3,83€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž autosedačky, v prvej fáze montáže sa montuje na autosedačku - podsedák elektronika, bezpečnostné prvky, nasleduje pur pena a nakoniec sa naťahuje a uchycuje koža. Pohovor prebieha - osobný pohovor
a manuálna zručnosť - prekladanie kolíkov - skúšame v našom TC.

Práca v 3 zmennej prevádzke.Ranná zmena od 6.00 do 14.00, poobedná zmena od 14.00 do 22.00, nočná zmena od 22.00 do 06.00

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť ubytovania v Stupave a Lozorne, zrážka 60 eur/mesiac

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky 3,83 €
- možnosť týždenných záloh
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Trasy zmluvnej dopravy:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

Informácie pre uchádzača:

Viac informácií
Mgr. Alena Galčíková
kontakt: +421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202
príp mail email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

fyzická zdatnosť
ochota pracovať na zmeny

Vstupný pohovor pozostáva z osobného pohovoru testu na manuálnu zručnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240