custom-banner

Hľadáme šikovných pracovníkov do skladu (vodič VZV, picker), ubytovanie, doprava zdarma

23.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta, Gáň
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 770 EUR
Mzda pozostáva z nasledovných zložiek:

- Základná hodinová mzda - 4,72€/hod brutto I 770€ /mesiac brutto bez príplatkov
- Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
- Nočný príplatok 1,333 €I hod.
- Príplatok za sobotu l ,667€ I hod.
- Príplatok za nedeľu 3,333€1 hod.
- Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
- Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v LOGISTIKE!

1/ MHE I -Picking, práca s ručným skenerom, NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka,
vykládka, zabezpečenie zaskladneia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun
materiálu, štítkovanie, prebaľovanie , odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a
kvalite.
2/ V AS I - vykládka, nakládka kamiónov ručným paletovým vozíkom, prípadne upratovanie linky
a nakladanie paliet, balenie

Iné výhody:

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!
Možnosť ubytovania v Galante - zadarmo.
Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:
LINKA JELKA:
Kráľová pri Senci, Jelka, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Gáň
LINKA PEZINOK:
Pezinok, Viničné, Senec, Boldog, Reca, Veľký Grob, Pusté Úľany, Nový Dvor, Gáň
LINKA DUNAJSKÁ STREDA:
Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod,
Košúty, Gáň

Informácie pre uchádzača:

Zmennosť:
- Prvá zmena: 06:00 - 14:00 hod.
- Druhá zmena: 14:00 - 22:00 hod.
-Tretia zmena 22:00 - 06:00 hod.
Zamestnanci majú možnosť pracovať aj nadčas. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke - týždeň, R,P,N
Nástup do práce ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno