Manažérka/manažér prevádzky

28.08.2020 Reštaurácia Riverside

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Reštaurácia Riverside Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Prevádzkar
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: od 7.9.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod reštaurácie
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za spolutvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Tvorba kalkulácii
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti
- Aktualizácia obsahu na webstranke, FB, Instagram

Informácie pre uchádzača:

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Pokladňa, Skladové hospodárstvo

Požadujeme vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť a chuť pracovať v danom obore.