BOLT- VODIČ TAXISLUŽBY PRE FLOTILU BOLT

30.08.2020 EESA, s. r. o.

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 112,00 EUR/hod.
1 - 12 EUR/hod. Výška zárobkov závisí od vašej aktivity. Môžete jazdiť a zarábať tak často ako chcete. My vám zabezpečíme dostatok objednávok.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, polovičný úväzok, internship, stáž, skrátený úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme vodiča, ktorý bude jazdiť pre flotilu Bolt v Bratislave. Ponúkame časovú flexibilitu. Môžete si vybrať, koľko hodín a v akých časoch budete pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B