Beauty poradkyňa dm drogerie markt v Bratislave - Bory Mall (TPP 30 h/týž.)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bory Mall - Lamač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi poradíte s výberom produktov dekoratívnej a pleťovej kozmetiky? Baví Vás líčiť nielen seba, ale aj druhých? Tak ste u nás správne.

Medzi Vaše právomoci a zodpovednosť bude patriť:
•poradenstvo zákazníkom v oblasti dekoratívnej a pleťovej kozmetiky
•zabezpečenie dostatočného množstva dekoratívnej a pleťovej kozmetiky

Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako poradiť zákazníkom. V dm-ke sa hranice nekladú a máte možnosť kariérneho postupu.

Ponúkaný plat

650 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 650 € mesačne (pri úväzku 30 h/týž.) + provízia z predaja

Benefity a ďalšie výhody

• 13. a 14. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť
• príspevok na DDS v hodnote 3 % z hrubej mzdy bez náhrad
• systém zamestnaneckých výhod a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 120 €
• letný tábor pre deti
• kartu Multisport a možnosť zapojiť sa do dm športových tímov
• širokú ponuku vzdelávania
• finančný príspevok pri pracovných jubileách
• dar pri odchode na dôchodok
•stravné lístky vo forme stravovacej karty

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Prosíme, aby na pracovnú ponuku reagovali len tí uchádzači, ktorí majú prax s líčením.

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kozmetika a vizáž
prípadne absolvovaný vizážistický kurz alebo prax v odbore kozmetiky
• estetické cítenie
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• príjemné a ústretové vystupovanie
• základnú znalosť práce s PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno