custom-banner

Vycestuj za prácou! Hľadáme šikovných operátorov výroby do automobilky v Trnave! Mzda až 1 155€! Ubytovanie zabezpečené!

19.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Humenné, Košice; Levoča, Liptovský Mikuláš, Poprad, Rožňava, Trebišov, Trenčín, Vrútky, Žilina, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Manažér kvality, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poď pracovať do úspešnej automobilovej spoločnosti so sídlom v Trnave.

Obsadzovaná pozícia je na oddelení montáž:
- obsluha montážnych liniek, práca v takte
- montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla ( svetlá, prevodovka, kolesá)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- vizuálna a hmatová kontrola dielcov, jednoduché odstraňovanie chýb
- podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Iné výhody:

Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€
13. plat vyplácaný raz ročne
Príplatky za nadčasy
Možnosť záloh
Zabezpečené ubytovanie (80€/mesiac)
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Dobrá dostupnosť do závodu
Náborová odmena za odporučenie nového zamestnanca

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktujte tel. číslo 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Vzdelanie v automobilovom priemysle výhodou
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať na tri zmeny