custom-banner

Montážny pracovník /operátor/ka /výroby pohovor streda 25.11.2020

24.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Hlohovec -Šulekovo
Hlohovec
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Kontrolór, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
Priemerná mzda 994€ (základná mzda 735€+ mesačný bonus 131€ + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby pracuje na jednom z úsekov - lisovňa, lakovňa, montáž alebo logistika .
Operátor výroby sa pohybuje medzi obsluhovanými zariadeniami , práca je v stoji Vyrábané komponenty sú: nárazníky, zadné kufrové dvere , strešné spojlery...

Iné výhody:

ubytovanie ZDARMA,
zálohy po 5 odpracovaných zmenách,
doprava do prace z ubytovne zdarma,
bezúročné mikropôžičky,
bezplatné právne poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Požiadavka na zamestnanca:
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcii
- zameriane sa na kvalitu odvedenej práce
- prax v automobilovom priemysle výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048