Operátor výroby v Lozorne, práca vhodná aj pre páry! Ubytovanie zdarma!

17.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Bratislava; Malacky, Stupava
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 742 EUR
-základná mzda v skúšobnej dobe - 742€/ mesiac brutto
-základná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) - 793€/ mesiac brutto
-dochádzkový bonus
-výkonnostný bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Nakladanie a vykladanie pred pripravených komponentov hlavne predný a zadný nárazník na nosné vozíky, zásobovanie linky, balenie nárazníkov
• Vizuálna kontrola laku
• Leštenie nárazníkov
• Vychystávanie dielov na montáž
• Samotná montáž komponentov na nárazník
• Kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
• Operátor prekladá hotový produkt ručne v takte

Iné výhody:

-ubytovanie a doprava zdarma
-príspevok na vlastné ubytovanie 120€ brutto
-stravovanie v závodnej jedálni za 0,80€
-bonusy a príplatky
-stabilná práca
-týždenné zálohy
-práca na 3 smeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

-prax z výroby
-ochota pracovať na smeny
-minimálne stredoškolské vzdelanie