Operátor výroby vo Vrábloch - obsluha lisov - DOPRAVA Z OKOLIA!

23.10.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Vráble
Komárno, Nové Zámky, Šurany, Vráble
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,99 EUR/hod.
+ bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre významnú spoločnosť hľadáme operátorov na pozíciu operátora výroby - lisovanie, práca so strojmi, obsluha lisov.

Je to práca na lisovni, bodovni:
Obsluha lisov
Vkladanie plechu do lisu následná kontrola
Hotové výrobky sa ukladajú do paliet
Výlisky sú rôznych veľkostí

Iné výhody:

mzda 3,99/hod + motivačná odmena 135€ (rozdelená na výkonnostnú a dochádzkovú zložku)
príplatky podľa ZP (nočná zmena, nadčas, sviatky, sob/ned)
práca na 3-4zmenke, nepretržitá prevádzka
stravovanie priamo v Matadore, obedy v jedálni - následne sa vykoná zrážka zo mzdy
dlhodobú prácu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie