Asistent produkcie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    650 EUR
    fixná mzda + odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice na základe štatistík
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 30.9.2020

Viete vyjednávať cenu? Ste dravý? Viete robiť správne rozhodnutia? Rád šoférujete? Zvládnete osobné aj dodávku do 3,5t? Ste precízny a zručný? Zvládnete aj administratívu? Potrebujete byť stále v pohybe? Chcete aby Vám váš deň rýchlo ubehol? Dá sa na Vás spoľahnúť? Viete byť podporou a oporou? Rád pracujete? Chcete dosahovať ciele? Chcete kariérne rásť? Viete si zapamätať veci? Dokážete sa zorganizovať pod návalom požiadaviek? Zvládnete vymoženosti 21. storočia?
Ak sa chcete stať súčasťou rastúcej firmy TAK NABERTE ODVAHU A POĎTE K NÁM!

Vašou náplňou práce bude :
- Vedenie skladového hospodárstva
- Prijímanie a vydávanie tovaru a náradia
- Manipulácia s bremenami
- Nákup tovaru
- Cenové ponuky
- Inventúra skladu
- Vývoz a dovoz tovaru na dodávke do 3,5 t
- Udržovanie čistoty v priestoroch firmy
- Údržba vozového parku

Benefity a ďalšie výhody:

Nesľubujeme Vám ľahko zarobené peniaze, žiadny vysoký fixný plat, ale za to u nás dostanete maximálnu podporu celého kolektívu, zaškolenie, školenia v oblasti vykurovania a chladenia. Po prvej produkcií školenia v oblasti produktov a manažmentu. Veríme, že aj radosť z každodenného života.

Ponúkame Vám stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty, ako je česť, pravda a úspech.

Ak budete chcieť na sebe tvrdo pracovať, môžete postúpiť na posť Vedúceho skladu.

Všeobecne požadované znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Vodičský preukaz

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vysoké každodenné pracovné nasadenie
- samostatnosť (konať, zasahovať, mať vysoký a úprimný záujem)
- rýchlosť (vedieť rýchlo a správne reagovať na požiadavky)
- čestnosť, nebáť sa niesť zodpovednosť za výsledky, vysoké morálne hodnoty, poctivosť
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy
- fyzická zdatnosť
- aktívny vodič

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B, B1