VODIČ do 3,5 t

22.11.2020 MOKOŠÁK s.r.o.
Miesto práce: sídlo spoločnosti je v Trnave, práca vodiča je vykonávaná v rámci celej EÚ.
Trnava
Typ pracovnej ponuky: Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- preprava tovaru z bodu A do bodu B po celej EÚ,
- vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, poveternostným podmienkam, dopravnú situáciu a dodržanie všetkých dopravných predpisov,
- kontrola naloženia, vyloženia a zabezpečenia nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla,
- doprava tovaru podľa pokynov dispečera,
- dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, C, B1, C1

- zodpovedný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu,
- zodpovednosť,
- samostatné myslenie, flexibilita, prispôsobivosť,
- rozhodnosť a odolnosť voči mentálnej záťaži a stresu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Významný dopravca na európskom trhu.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

MOKOŠÁK s.r.o.
Zavarská 10/C
Trnava
Slovenská republika
www.mokosak.com

Kontaktné údaje:

Miroslava Zacharová
Zavarská 10/C, Trnava, 917 01, Slovenská republika
Tel: +421 917 984 248