Lekár oddelenie úrazovej chirurgie - Nemocnica Michalovce

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ pod dohľadom kvalifikovaného lekára, primára oddelenia poskytuje a zabezpečuje komplexnú odbornú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacienta
◦ vykonáva preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore a poskytuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť

Ponúkaný plat

1365 EUR

Upresnenie platových podmienok

* Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo. Kandidátovi nesmú chýbať komunikačné zručnosti, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie.
Oceníme flexibilitu, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno