Majster výroby do 2-zmennej prevádzky s nástupom ihneď (Ref. č.: PR/022841)

21.10.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500€ - uvedená mzda sa môže zvýšiť podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za riadenie výroby na zmene
- plánovanie výrobných kapacít
- kontrola kvality výroby
- koordinácia pracovného tímu a hodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti s riadením výroby nutné
- technické myslenie a výborné komunikačné zručnosti
- čítanie technickej dokumentácie