Vaša práca
je naším poslaním.

Chceš mať voľný čas cez týždeň a zarábať až 755 EUR? Tak poď pracovať k nám do automobilového priemyslu ako operátor výroby len cez VÍKENDY a zarábaj!! Ubytovanie zabezpečíme my!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca vo výrobe, takte na montážnej linke vo víkendovom režime. Manipulačné práce, kontrola dielcov vozidla, montovanie, nitovanie, lepenie. Skladanie mechanických, elektrických častí vozidla.

sobota - ranná alebo poobedná zmena 6:00-16:10 / 14:00 - 00:10
nedeľa - nočná zmena 18:50 - 05:00

Pracovný víkend končí v pondelok ráno medzi 5:00-6:00

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda je 431 eur + príplatok za prácu v noci 66 eur + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu 207 eur, možná individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 eur od 2. odpracovaného mesiaca

Benefity a ďalšie výhody

Príplatok za prácu v noci a za sviatky
13. plat vyplatený raz ročne
Ponúkame ubytovanie 80 Eur/ mesiac
Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 Eur
Pitný režim a stravovanie
Možnosť záloh
Pomoc pri exekúcií, či probléme s úradom práce

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce je v Trnave, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosti s prácou vo výrobe a takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Ochota a chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie