Prevádzkar/ka hotela a F&B manager

12.10.2020 MS systém s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Čsl. armády 26
06601

Humenné
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Obchodný manažér, Prevádzkar, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

GastronómiaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň (druh) práce
- Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod všetkých stredísk hotela (ubytovacia časť, kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, bar)
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za spolutvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Tvorba kalkulácii v programe BlueGastro
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
- Kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá