Redaktor pre denník Nový Čas - oddelenie Šport

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Junácka 6, 831 04 Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Uvedená výška mzdy pozostáva zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia. Konečná výška mzdy je v závislosti od praxe a skúseností v žurnalistike.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho tímu "šporťákov" hľadáme ďalšieho nadšenca pre šport, ktorý nám vie zaslať odkazy na už uverejnené články so športovou tématikou.
(podmienkou na zaradenie do výberového procesu je zaslanie uverejneného redakčného športového materiálu)
Náplň práce:
- písanie článkov do rubriky Šport
- redigovanie materiálov zverených rubrík
- získavanie tipov a hľadanie zaujímavých tém
- účasť na športových a spoločenských podujatiach týkajúcich sa zverenej rubriky
PRAX v oblasti médií je podmienkou na zaradenie do výberového procesu (skúsenosti v pôsobení v printe výhodou).

Benefity a ďalšie výhody:

- stravovacia karta
- MultiSport karta
- predplatené tenisové, bedmintonové, squash kurty
- teambuildingové akcie
- externé/interné školenia

Informácie pre uchádzača:

- je NUTNÁ pracovná skúsenosť ako redaktor
Životopis spolu s odkazmi na uverejnené články z oblasti športu posielajte na e-mail: email pod značkou: "ŠPORT"

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou