Redaktor - Bratislava + servisné témy denník Nový Čas

05.05.2021 FPD Media, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prievozská 14, BA - Ružinov
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Redaktor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1200 EUR
Uvedená výška mzdy pozostáva zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia. Konečná výška mzdy je v závislosti od praxe a skúseností v žurnalistike.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu newsroom v Bratislave hľadáme skúseného novinára/ku so spoločenským rozhľadom a schopnosťou spracovávať témy komplexne. Hľadáme srdcom novinára/ku, ktorý/á bude dopĺňať náš tím svojimi skúsenosťami, ide po vecnej podstate témy a dokáže svojim článkom rozpútať diskusiu. Má prehľad v oblasti ako napr.: financie, sociálna oblasť, bývanie, zdravie, personalistika, zamestnanie, zaujímať sa o dianie v Bratislave a blízkom okolí.
PRAX v oblasti médií je podmienkou na zaradenie do výberového procesu (skúsenosti v pôsobení v printe výhodou).
Hlavné pracovné činnosti:
* získavanie tipov a hľadanie zaujímavých tém, písanie vlastných článkov
* vyhľadávanie obrazového materiálu k jednotlivým redakčným materiálom
* prehľad a skúsenosti so spracovaním servisných tém
*budovanie siete kontaktov
* prípadné spracovanie aktualít dňa
*občasné víkendové služby (striedanie s kolegami)

Benefity a ďalšie výhody:

- stravovacia karta
- MultiSport karta
- predplatené tenisové, bedmintonové, squash kurty
- teambuildingové akcie
- externé/interné školenia

Informácie pre uchádzača:

- je NUTNÁ pracovná skúsenosť ako redaktor
- schopnosť počúvať názor iných, analyzovať a prinášať rozhodnutia
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie