Vaša práca
je naším poslaním.

Potrebuješ stabilnú prácu ihneď? Poď pracovať k nám a zarábaj až 1150 Eur!! Hľadáme operátora výroby do automobilového priemyslu. Ubytovanie zabezpečujeme my!! Zareaguj na inzerát a my sa ti ozveme!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje sa v trojzmennom režime v Trnave.
Ide o automobilový priemysel práca vo výrobe, takte na montážnej linke.Manipulačné práce, kontrola dielcov vozidla, montovanie, nitovanie, lepenie. Skladanie mechanických, elektrických častí vozidla.

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy 850 EUR + individuálna výkonnostná prémia do 185 EUR + nočný príplatok od 60 do 120 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Príplatok za prácu v noci a za sviatky
13. plat vyplatený raz ročne
Ponúkame ubytovanie 110 Eur/ mesiac
Individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185 Eur
Pitný režim a stravovanie
Možnosť záloh
Pomoc pri exekúcií, či probléme s úradom práce

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce je v Trnave, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosti s prácou vo výrobe a takte
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Ochota a chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie