Operátor/ka výroby

17.11.2020 Strojpex personal s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Tachov
Plzeňský kraj
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Iné výrobné odvetvia; Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v odevnom priemysle, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 100,00 CZK/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Přijeme Operátory/ky výroby, práce vhodná také pro páry výroba textilních komponentů pro automototive 100Kč - 120Kč hodina / netto - možnost ubytování zdarma - možnost týdenních, záloh, doprava zajištena z : Tachova, Stříbra, Plzně, Mariánských Lázní a Horšovský Týn

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie