Izolatér - kompletážnik

25.08.2020 ZOVOS - EKO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Čab, Lahne 268, 95124
Nitriansky kraj; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Robotník, Strojný zámočník, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,60 EUR/hod.
K základnej hodinovej sadzbe je vyplácaná pohyblivá zložka mzdy 15 % + 30 € dochádzkový bonus + príplatky na základe ZP + 13. plat.
Na živnosť je sadzba 6,50 €/hod.
Termín nástupu do práce: od 23.9.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práce v strojárskej výrobe pri výrobe kovových konštrukcií (izolovanie, vŕtanie a rôzne zámočnícke práce)

Iné výhody:

- Zamestnávateľ prispieva zamestnancom príspevok vo výške 2%
- Obedy priamo vo firme len za 0,80 €
- Rôzne finančné a nefinančné benefity

Informácie pre uchádzača:

Práca je na 2 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- pracovné nasadenie, spoľahlivosť