custom-banner

Hľadáme výrobný pracovníkov na LAKOVŇU v Trnave- Mzda 1070 € brutto !

22.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Partizánske, Šaľa, Trnava; Galanta, Hlohovec, Levice, Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850
850€+nočný príplatok od 60€ do 120€+individuálna prémia max do výšky 185€+13.plat.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Lakovňa
- priprava karosérii na lakovanie
-nanašanie laku
-jednoduché odstranovanie chýb laku
- dokončovanie lakovacieho procesu
-Práca vhodná pre ženy i mužov.

Iné výhody:

Doprava zabezpečená z rôznych bliských smerov.Možnosť ubytovania priamo v Trnave 1. mesiac zdarma, od 2 mesiaca 80 €. Zabezpečená teplá strava+ celoročný pitný režim. Možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 1 týždňa. Možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície.13. plat vyplácaný raz ročne v Júni.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky zamestnania: prax na lakovňi výhodou ale nie podmienkou, dochvíľnosť a zodpovednosť za výkon práce. Spoľahlivosť a flexibilita. Motivácia učiť sa nové veci.