Agent zákazníckej podpory (Nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti, iba angličtina)

27.10.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Zákaznícky servis
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
od 1050 € brutto za mesiac Skutočná výška mzdy môže navýšená na základe skúseností a vedomostí kandidáta + bonusy za výkon a nočné odpracované hodiny (cca 200 - 400 eur brutto)
Termín nástupu do práce: od 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak nemáš problém s angličtinou, si komunikatívny typ človeka a nevadí Ti práca cez telefón tak potom hľadáme pre nášho klienta práve Teba!

Tvojou úlohou bude predovšetkým
- pomáhať našim medzinárodným zákazníkom s ich podnetmi
- vytváranie vzťahov so zákazníkmi
- odborné riešenie vzniknutých problémov

Iné výhody:

- bonusy za nočné zmeny od 200 - 400€
- taxík zadarmo domov (po 22h)
- teambuildingové, športové a kultúrne aktivity
- kariérny postup
- práca v dynamickom kolektíve

Informácie pre uchádzača:

Nástupy v októbri/novembri

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- ochota pracovať na popoludňajších zmenách
- zvládanie stresových situácií