Vodič lesovozu s hydraulickou rukou

23.10.2020 ORAVA DREVO, s.r.o.
Miesto práce: Miesto výkonu práce: Česká republika
Česká republika; Dolný Kubín
Typ pracovnej ponuky: Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 3000 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Firma v drevospracujúcom priemysle prijme šikovného a zodpovedného vodiča na vývoznú súpravu (lesovoz) za veľmi výhodných platových podmienok 3000 € - 3500 €. Možnosť väčšieho zárobku záleží na Vás a Vašej šikovnosti.
Ako benefit - služobné auto.
Pracovný čas: pondelok-piatok
Miesto výkonu práce - Česká republika
Viac info na tel. číslo: 0918 402 198

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť ORAVA DREVO, s.r.o. je na trhu od roku 2007 a zaoberá sa spracovaním a predajom drevnej hmoty. Píla sa nachádza v oravskom regióne v blízkosti obce Dlhá nad Oravou.

Oblasť pôsobenia:

Služby súvisiace s lesníctvom

Adresa:

ORAVA DREVO, s.r.o.
Dlhá nad Oravou 265
Dlhá nad Oravou
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Ťapák/Orava drevo, s.r.o.
Dlhá nad Oravou 265, Dlhá nad Oravou, 027 55, Slovenská republika
Tel: 0911960643