Kuchárka / Kuchár

12.09.2020 ELKOTECH, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Martin
Belá-Dulice
Jasenska dolina - Lyziarske stredisko 679
03811

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,95 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: 1. 12. 2020
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
5,95 € za hodinu

Dátum nástupu:
1. 12. 2020

Dátum pridania ponuky:
21. 8. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 30

Pracovná oblasť:

GastronómiaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:16. 11. 2020

Náplň (druh) práce
ZÁKLADNÉ INFO:
- príprava studených a teplých jedál, minútky
- príprava jedálnych lístkov pre ubytovaných ale aj neubytovaných hostí
- príprava slavnostneho menu, bufetových stolov na rôzne oficiálne, neoficiálne, športové, vegetariánske priležitosti, firemné akcie
- udržovanie noriem a výrobných postupov, hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
-sledovanie skladových zásob, kalkulácií, kontrola jedálneho lístka
- zodpovedný a kolektívny prístup k práci
- organizácia a manažovanie kuchyne a všetkých výrobných procesov pri príprave jedál
- ùzka spolupráca s obsluhou a zo zásobovacou osobou
PRACOVNÝ ČAS:
počas víkendov, štátnych sviatkov (okrem Vianoc a Nového roka), penzión je sezónneho charakteru (zimná a letná sezóna, silne a slabe mesiace - viac o pracovnom case je nutné prediskutovať osobne/ na požiadanie).
PENZIÓN a PRAC. PROSTREDIE
- krásne prostredie Veľkej Fatry (nejde o klasickú kaviareň alebo reštauráciu), práca je aj v exteriéri
- rôznorodá práca - každý deň je iný
- stála vybudovaná klientela /plánované zaujímavé akcie možnosť plánovania a organizácie (plánujeme dlho dopredu všetky akcie a ubytovania)
- pravidelné tímové akcie
- 'work hard - play hard' postoj k práci - sme malý tím s dlhoročnými skúsenosťami
- priestor na sebarealizácie
- zamestnanecká zľava na služby a produkty
Jednoznačne doporučujeme prísť nás pozrieť osobne a porozprávať sa. Veľa informácií je náročnejšie opísať v inzeráte.
MZDA:
- OD EUR 5,00 + /hod netto v závislosti od skúsenosti a od stupňa zodpovednosti a autonómnosti , prípadne dohodou v závislosti od praxe a skúseností.
Táto pracovná ponuka nie je iba o hľadaní zamestnanca ale o tom aby to bol správny človek ktorý bude súčasťou nášho tímu a prostredia a vice versus.
KONTAKT:
V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok a doplňujúcich informácií
Email: email
Tel.: 0905801054 alebo 0905813953
INFO O PENZIONE:
Facebook: https://www.facebook.com/Penzion-Babia-hora-Jasenská-dolina 1438406689725247/
Web: www.babiahora.sk
Kontaktná osoba: Ing. Bohuslav Balko, Zuzana Balková

Pracovné podmienky

Sezónna práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť