Pracuj ako operátor výroby sedačiek do áut v Žiline. Práca pre mužov, ženy aj páry s ubytovaním!

20.11.2020 Manuvia a.s.
Miesto práce: Žilina
Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,23 EUR/hod.
Hrubá mzda 858,95 € + bonusy

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovného postupu a riadiaceho kódu v požadovanom cykle

- stará sa o kvalitu práce na základe odbornej prípravy

- je v súlade s teamlidrou a mení hlavné nariadenia

- dodržiava predpisy bezpečnosti práce a požiaru

- Efektívne využitie pracovného času

- Udržiava poriadok a čistotu na pracovisku

- dodržiava zásady triedenia odpadu

- kontroluje kvalitu práce vykonanej v rámci kontrolného postupu

- Skontroluje stav zariadenia na výrobu elektrického náradia a výrobkov a zodpovedá za jeho správne zaobchádzanie a dodanie

- kontroluje vykonanú operáciu

- spĺňa požiadavky zákazníka podľa Príručky na hodnotenie systému riadenia kvality 5 Star

Zamestnanec vykonáva ďalšie úlohy a činnosti, ktoré mu ukladajú jeho nadriadení zamestnanci v súvislosti s dohodnutým druhom práce.

Iné výhody:

Informácie pre uchádzača:

BYTOVANIE – V ZA na 2-3lôžkových izbách

· Ubytovanie je zabezpečené v závislosti od km k trvalému bydlisku:

· Trvalé bydlisko

o od 100 do 199 km - max. 70 €/mesiac

o od 200 do 299 km - max. 120 €/mesiac

o od 300 do 399 km - max. 170 €/mesiac

o od 400 km - max. 230 €/mesiac

pre dochádajúcich príspevok na cestovné od 0,40€ -2.30€ na odpracovaný deň podla km od mista bydliska

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Zručný, dobrý zrak, fyzicky zdatný – práca v tempe
Muži výroba autosedačiek
• Ženy výroba interiérov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Andrea Sedláková
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0905 920 725